V nadaci vyrostl strom a mají vlastní farmu!

Bohužel to není živý strom a ani v nadaci nepobíhají živá zvířata z farmy. Dobrovolníci ukončili malbu jedné ze stěn v jídelně. Společně s Máriem a dalšími dětmi tak zvěčnili na zdi velký strom a vedle něj farmu se zvířátky. Jídelna tak více ožila a zkrásněla.

13147944_10204459093395707_1623710606_oUž tuto středu začnou děti chodit do školy. Bylo proto zapotřebí nakoupit dětem školní uniformy a školní pomůcky. Celý týden se chodilo na nákupy a bylo zapotřebí pečlivě vybírat správné velikosti. Přes 50 dětí dostalo v pátek při velké fiestě, kam dorazili i jejich rodiče, své nové uniformy a mohou tak ve středu vyrazit vstříc novému školnímu roku. Musíme poděkovat všem adoptivním rodičům, jelikož bez nich by děti do školy vůbec nemohly.bez názvu

V pátek tradičně proběhla Escuela de Líderes. Tentokrát ale byla plná emocí, jelikož se všichni loučili s dobrovolníkem Máriem ze Švýcarska, který nadaci opouští po 9 měsících. Od prezidenta lídrů dostal dárek v podobě nového trička a většina z lídrů mu poděkovala za jeho pomoc. Mário má velké srdce a hodně toho pro nadaci a rodiny ve Ventanas udělal. Patří mu obrovské díky.mm

Na závěr tu máme pro vás jedno video od dobrovolníků, které natočili jako reprezentační video pro svoji CARITAS – Vyšší odbornou školu sociální v Olomouci. Mrkněte i vy!

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=YgeyCbfvkpo&feature=youtu.be

Uvidíme se při dalším článku. Hasta luego !

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dobrovolníci a jeho autorem je ecuador. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.